09123777763 - 02156572479

استرچ پالت بند

استرچ پالت بند از انواع نایلون های مناسب برای بسته بندی میباشد که در کارخانجات و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد. استرچ پالت بند ویژگی های زیادی را در بسته بندی بوجود می آورند و همین ویژگی ها نیز از دلایل کاربرد بسیار زیاد آن میباشد. استرچ پالت بند میتواند از نفوذ گرد و غبار و هر گونه آلودگی به داخل بسته بندی جلوگیری کند. خاصیت کششی این نوع نایلون پوششی نفوذ ناپذیر را بوجود می آورد و محصولات داخل پوشش از هر گونه آلودگی مصون خواهند ماند. استرچ پالت بند سطح محصول را از هر گونه آسیب دیدگی و خراش حفظ میکند و تا زمانی که محصول به فروشنده یا مشتری عرضه شود از آسیب دیدن آن تا حد زیادی جلوگیری بعمل خواهد آورد. وزن بسته بندی با استفاده از استرچ پالت بندها تا حد زیادی کاهش می یابد و هیچ پوشش دیگری وجود ندارد که تا این حد از وزن کمی برخوردار باشد. این نوع نایلون بسته بندی، بسیار شفاف است که همین موضوع باعث شده تا محصولات پس از بسته بندی به خوبی قابل مشاهده باشند.

تولید استرچ پالت بند

در تولید استرچ پالت بند از مواد اولیه مخصوصی استفاده میشود که در تولید هر نوع نایلونی به کار نمیرود. این مواد اولیه پس از طی فرایند تولید به شکلی کاملا شفاف در آمده و همچنین از خاصیت کششی زیادی برخوردار هستند. البته مواد اولیه میتوانند در تعیین کیفیت استرچ نقش بسزایی ایفا کنند. هر چه کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید استرچ پالت بند بیشتر باشد در نتیجه کیفیت و دوام آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

مرکز فروش استرچ پالت بند در تهران

شرکت سبزپلاست از شرکت هایی است که بعنوان یک مرکز فروش استرچ پالت بند در تهران شناخته میشود با این تفاوت که این شرکت برای تولید استرچ ها از مرغوب ترین مواد اولیه بهره میبرد که همین موضوع کیفیت و همچنین شفافیت آنها را تا حد زیادی افزایش داده است و محافظ بسیار خوبی برای محصولات تولید شده در کارخانجات و صنایع محسوب میگردد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :