09123777763 - 02156572479

استرچ پی وی سی

استرچ پی وسی سی از انواع استرچ های مخصوص برای بسته بندی است که با چسبندگی و دوام بالای خود برای بسته بندی انواع سیم، کابل، درب و پنجره و غیره بسیار مناسب و کاربردی میباشد. استرچ پی وی سی مزیت های زیادی را در بسته بندی بوجود می آورد که به برخی از این مزیت ها در ادامه بصورت مختصر اشاره خواهیم نمود. استرچ های پی وی سی هزینه های بسته بندی را تا حد زیادی کاهش خواهند داد زیرا این استرچ ها از قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر محصولات بسته بندی برخوردار هستند. وزن کم استرچ های پی وی سی مزیت بزرگی را برای ان بوجود آورده است. وزن کم استرچ حمل کالا پس از بسته بندی را بسیار آسان کرده است و میتوان گفت وزنی که به محصول تحمیل میکند بسیار نا چیز است. سرعت بسته بندی با این نوع استرچ بسیار افزایش خواهد یافت زیرا ساختار آن به گونه ای است که انعطاف زیادی را در هنگام بسته بندی از خود نشان میدهد. این محصول برای بسته بندی به دو صورت ماشینی و دستی کاملا ایده آل است.

تولید استرچ پی وی سی

کیفیت مواد اولیه ای که برای تولید استرچ پی وی سی مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم است. استرچ هایی که از مواد اولیه نامرغوب تولید شده باشند در مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست خواهند داد. استحکام و پایداری استرچ بعد از استفاده باید تا مدت ها حفظ شود و ساختار آن با افت کیفی مواجه نشود. چسبندگی استرچ ها بسیار مهم است و باید در تولید استرچ پی وی سی به این نکته نیز توجه زیادی شود زیرا استرچها هر چه با کیفیت باشند اما چسبندگی خوبی نداشته باشند بعد از مدت کوتاهی از سطح محصول جدا شده و کارایی خود را از دست میدهند.

مرکز فروش استرچ پی وی سی در تهران

اگر شرکت سبزپلاست که مرکز فروش استرچ پی وی سی در تهران میباشد را برای خرید خود انتخاب کنید میتوانید محصولی به مراتب با کیفیت تر و با سطح چسبندگی بسیار بالاتری را خریداری نمایید. همچنین خرید با قیمت مناسب از دیگر مزایای بوجود آمده با انتخاب این شرکت محسوب میشود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :