09123777763 - 02156572479

طاقه نایلون

طاقه نایلون از جمله محصولات مناسب برای بسته بندی میباشد که  در کارخانجات و مجموعه های تولیدی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. طاقه نایلون ها از لحاظ عرض با یکدیگر متفاوت هستند  و همین موضوع نیز باعث شده تا کاربردهای متفاوتی داشته باشند. طاقه نایلون های با عرض کم بیشتر برای بسته بندی محصولات و تولیدات یک مجموعه مناسب هستند اما طاقه نایلون های بزرگ نیز وجود دارند که میتوان از آنها در صنایع، زمین های کشاورزی و دیگر مکان ها بمنظور پوشش استفاده نمود. به طور مثال طاقه نایلونهایی وجود دارند که به دلیل عرض زیاد بعنوان پوشش سقف گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند.

تولید طاقه نایلون

در تولید طاقه نایلون از مواد اولیه و همچنین تجهیزات مختلفی استفاده میشود که این مواد باید از نوع مرغوب باشند. مرغوب بودن مواد اولیه به کار رفته در تولید طاقه نایلون به طور مستقیم با کیفیت و تحمل کششی آن مرتبط است. هر چه این مواد مرغوبیت بیشتری داشته باشند در نتیجه میزان آسیب پذیری طاقه نایلون نیز کاهش پیدا خواهد کرد. نه تنها مواد اولیه بلکه تحهیزات و دستگاه های خط تولید نیز میتوانند در دوام و کیفیت طاقه تاثیرگذار باشند.

مرکز فروش طاقه نایلون در تهران

شرکت سبزپلاست از شرکت های معتبر در زمینه فروش طاقه نایلون در تهران میباشد که تا کنون طاقه نایلون های زیادی را تولید و بفروش رسانده است. کلیه محصولات این شرکت همگی از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و همچنین قیمت های بسیار مناسبی را نیز به خود اختصاص داده اند. این مرکز فروش طاقه نایلون در تهران نه تنها فقط یک منطقه بلکه کلیه مناطق شهر تهران را تحت پوشش خود در اورده است و  در حال حاضر محصولات خود را به سراسر شهر تهران و همچنین حومه به فروش میرساند. برای دریافت اطلاعات و همچنین ثبت سفارس میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :