09123777763 - 02156572479

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار از جمله نایلون های پر کاربرد برای بسته بندی محصولات شکستنی تولید شده در یک کارخانه و مجموعه های تولیدی میباشد و میتواند از ضرباتی که ممکن است بر اثر برخورد اجسام و یا افتادن از ارتفاع به بدنه محصول وارد آید جلوگیری به عمل آورد. نایلون حبابدار همانطور که از نامش نیز پیداست از حباب هایی بر روی خود برخوردار است که این حباب ها در واقع نقش اصلی را در جلوگیری از وارد آمدن ضربه ایفا میکنند. نایلون های حبابدار در انواع مختلفی تولید میشوند که میتوان به نایلون های یک لایه، دولایه و همچنین سه لایه اشاره نمود. هر چه لایه های به کار رفته در ساخت نایلون های حبابدار بیشتر باشد در نتیجه میتواند مقاومت بیشتری را در برابر ضربه از خود نشان دهد.

تولید نایلون حبابدار

برای تولید نایلون حبابدار از دستگاه ها و روش های متفاوتی استفاده میشود زیرا این نایلون ها از لحاظ ساختار و شکل ظاهری با دیگر نایلون ها از جمله نایلون های معمولی متفاوت هستند. برای تولید نایلون حبابدار از دستگاه هایی استفاده میشود که مواد اولیه پس از ورود به بخش سیلندر دستگاه به قالب خطی وارد میشوند و در نهایت و با عبور از غلطک به شکل نایلون حبابدار در می آیند. محصول نهایی تولید شده از استحکام بالا، انعطاف پذیری مناسب و ضربه پذیری عالی برخوردار میباشد.

مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران

شرکت سبزپلاست بعنوان یک مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران شناخته میشود که با وجود سالها تجربه و تخصص به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه تبدیل شده و محصولاتی به نسبت با کیفیت و با دوام را تولید و روانه بازار کرده است. این شرکت از ابتدای فعالیت خود تنها در راستای جلب رضایت مشتریان آن هم با تولید محصولاتی با کیفیت که از مواد درجه یک تشکیل شده اند و همچنین قیمت های بسیار مناسبی دارند گام برداشته است.  

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :