09123777763 - 02156572479

نایلون حبابدار متالیز

نایلون حبابدار متالایز از نایلون های پوشیده شده با الومینیوم  است که بیشتر برای عایق بندی سطوح مختلف برای جلوگیری از ورود سرما یا گرما مورد استفاده قرار میگیرد. نایلون حبابدار متالایز امروزه بعنوان پوشش جایگزین پشم شیشه نیز کاربرد دارد. این نایلون حتی میتواند بعنوان عایق بسیار قوی در برابر صوت نیز استفاده شود. نایلون های متالایز از معدود نایلون هایی هستند که برای بسته بندی کاربرد ندارند و کاربرد آنها معطوف به عایق سازی ساختمان میشود. آمارها نشان داده که با استفاده از نایلون های متالایز میزان مصرف انرژی تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است که این رقم یک رقم مثال زدنی بخصوص در طولانی مدت محسوب میگردد. وزن این ین نوع نایلون حبابدار  با وجود اینکه از پوششی فلزی بر روی خود برخوردار هستند بسیار کم میباشد و میتواند وزن کلی سازه را نیز کاهش دهد.

تولید نایلون حبابدار متالایز در تهران

در تولید نایلون حبابدار متالایز از آلومنیوم که یکی از متریال های پایه در ساخت این نوع نایلون است استفاده بسیار زیادی میشود. اما نوع آلومینیوم و همچنین دیگر متریال هایی که در تولید نایلون حبابدار متالایز در تهران استفاده میشود بسیار مهم است و هر چه از متریال های با کیفیت تری استفاده شود در نتیجه کارایی آن نیز افزایش خواهد یافت. یکی از معدود شرکت هایی که در تولید نایلون حبابدار متالایز از بهترین متریال ها بهره میبرد و توانسته محصولاتی به نسبت بسیار با کیفیت تر را تولید و روانه بازار کند شرکت سبزپلاست میباشد.

مرکز فروش نایلون حبابدار متالایز در تهران

اگر به دنبال یک مرکز فروش نایلون حبابدار از نوع متالایز در تهران هستید تا بتوانید محصولی ارزان و مقرون بصرفه را خریداری کنید میتوانید شرکت سبزپلاست را انتخاب نمایید که بعنوان یک تولید کننده برتر توانسته قیمت محصولات خود را تا حد زیادی کاهش دهد و در راستای جلب رضایت مشتری گام بردارد. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :