09123777763 - 02156572479

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ از نایلون های حساس به حرارت است که در مواجهه با حرارت مستقیم جمع شده و به خوبی تمام سطح کالا و محصول را میپوشاند. نایلون شیرینگ از جمله نایلون پر کاربرد برای بسته بندی مواد فاسد شدنی و غذایی است زیرا با پوشش خوبی که برای محصول ایجاد میکند ورود میکروب و آلودگی را به بافت ماده غذایی به صفر میرساند. نایلون های شیرینگ به دلیل خاصیت شکل پذیری و همچنین شفافیتی که دارد میتواند مناسبترین گزینه برای بسته بندی باشد. نایلون های شیرینگ میتوانند جلوه ظاهری محصول و کالا را بخوبی حفظ کرده و حتی باعث شکیل تر شدن آن نیز شوند. وزن کم نایلون های شیرینگ یک مزیت برای آنها محسوب میشود  و در دسته سبک ترین نایلون ها قرار میگیرد. در واقع زمانی که نایلون شیرینگ بر روی کالا اعمال میشود هیچگونه وزنی را به آن تحمیل نمیکند.

تولید نایلون شیرینگ

تولید نایلون شیرینگ بصورت رولی انجام میشود و مواد مخصوصی در ساخت آن استفاده میشود که در برابر گرما حساس بوده و بسرعت عکس العمل نشان میدهد. مواد درجه یک و مرغوب و همچنین مواد نامرغوبی که در تولید نایلون شیرینگ استفاده میشوند هر یک در کیفیت شیرینگ تاثیر گذار هستند. مواد درجه یک به خوبی پس از اعمال گرما بر روی محصول قرار میگیرند و همچنین بسیار شفاف میباشند اما مواد نا مرغوب از خاصیت جمع شوندگی خوبی برخوردار نیستند و شفافیت آنها نیز قابل مقایسه با نایلون  های تولید شده از مواد مرغوب نیست.

مرکز فروش نایلون شیرینگ در تهران

شرکت سبزپلاست بعنوان یک شرکت تولید کننده سعی نموده تا قیمت های محصولات خود را تا حد زیادی کاهش دهد و تا کنون نیز محصولاتی با قیمت مناسب را روانه بازار کرده است. این مرکز فروش نایلون شیرینگ در تهران تمامی نقاط شهر تهران و همچنین حومه را تحت پوشش خود در آورده است و برای خرید و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :