09123777763 - 02156572479

نایلون عریض

نایلون عریض همانطور که از نامش نیز بخوبی پیداست از عرض زیادی برخوردار است و کاربرد بسیار زیادی در بخش کشاورزی، صنایع و همچنین ساختمان سازی پیدا کرده است. نایلون عریض میتواند  در بخش کشاورزی بعنوان پوشش سقف گلخانه ها استفاده شود و یا در بخش ساختمان سازی برای عایق کاری مورد استفاده قرار گیرد. کشاورزی و دامداری و همچنین محافظت بار خودروهای سنگین در برابر باران و برف نیز میتواند از دیگر کاربردهای نایلون عرضه به حساب آید.

تولید نایلون عریض

نایلون های عریض در انواع مختلفی تولید میشوند که  میتوان به نایلون های یک لا و دو لا اشاره نمود. نایلون های دولا از نایلون های پر کابرد در بخش کشاورزی است و برای پوشاندن سقف گلخانه ها استفاده میشود. این نوع نایلون میتواند هدر رفت انرژی را تا 40 درصد کاهش دهد. نایلون های عریض تک لایه نیز کاربرد زیادی دارند اما از این نوع نایلون در بخش بسته بندی و شیرینگ استفاده میشود. تولید نایلون عریض بصورت ساده و چاپی نیز این امکان را ایجاد کرده تا صنایع و تولیدی های گوناگون بتوانند از نایلون ها علاوه بر    پوشش بعنوان تبلیغات محصولات خود نیز استفاده کنند. با چاپ محتوای مد نظر خود بر روی نایلون میتوان تبلیغات وسیعی را انجام داد.

مرکز فروش نایلون عریض در تهران

اگر شما هم به دنبال یک مرکز فروش نایلون عریض در تهران هستید پیشنهاد میکنیم تا شرکت سبزپلاست را انتخاب کنید زیرا این شرکت با توجه به اینکه یک تولید کننده میباشد و نه تنها یک فروشنده، توانسته قیمت ها را تا حد زیادی کاهش دهد و همچنین با خرید از این مجموعه با کیفیت ترین و مرغوبترین نوع نایلون را تهیه خواهید کرد که از مواد درجه یک و عالی تشکیل شده اند. برای خرید محصول مورد نظر خود کافی است تا یک تماس با کارشناسان شرکت برقرار کنید و با کسب اطلاعات و مشاوره کامل سفارش خود را ثبت نمایید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :