09123777763 - 02156572479

نایلون پشت چسبدار

نایلون پشت چسبدار همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست تنها از یک سمت قابلیت چسبندگی دارد و نصب آن نیز به راحتی انجام میشود. نایلون پشت چسبدار در صنایع و مجموعه های تولیدی کاربرد بسیار زیادی دارد و هدف از کاربرد آن نیز محافظت هر چه بیشتر از کالا و محصولات تولیدی میباشد. نایلون های پشت چسبدار بر روی ورق های کامپوزیتی و آلومینیومی قابل استفاده است و میتواند پوشش بسیار خوبی را برای آنها بوجود آورد. دلیل استفاده از این نوع نایلون بر روی ورق های آلومینیومی و کامپوزیتی نیز افزایش مقاومت ورق ها در برابر اشعه های مضر میباشد. ورق های استنلس استیل همگی با نایلون های پشت چسبدار بسته بندی میشوند زیرا میتوانند سطح ورق را از خط و خش و خوردگی تا حد زیادی حفظ کنند. برخی قسمت های خودرو در خودروسازی ها با نایلون های پشت چسبدار پوشانده میشوند و تا زمانی که خودرو به دست مشتری برسد میتواند از خط و خش هایی که ممکن است بر روی بدنه ایجاد شود جلوگیری به عمل آورد.

تولید نایلون پشت چسبدار

در تولید نایلون پشت چسبدار تعداد لایه های متعددی مورد استفاده قرار میگیرد و از عمده دلایل تفاوت این نایلون ها نیز همین لایه ها هستند. هر چه تعداد لایه های به کار رفته در تولید نایلون پشت چسبدار بیشتر باشد در نتیجه مقاومت بیشتری در برابر ضربه از خود نشان خواهد داد. امکان تولید نایلون های پشت چسبدار که از تبلیغ بر روی خود برخوردار باشند نیز وجود دارد و نسبت به درخواست کارفرما میتوان محتوای تبلیغاتی خاصی را بر روی آنها چاپ نمود.

مرکز فروش نایلون پشت چسبدار در تهران

بهترین مرکز فروش نایلون پشت چسبدار در تهران که میتوان انتخاب نمود شرکت سبزپلاست میباشد. شرکت سبزپلاست با سالها تجربه در زمینه تولید انواع نایلون های پشت چسبدار آن هم با بالاترین کیفیت یکی از بهترین گزینه ها برای خرید نایلون محسوب میشود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :