09123777763 - 02156572479

کیسه زباله

کیسه زباله یکی از روش های رایج برای جمع آوری نخاله و پسماندها میباشد و شیوع آلودگی و همچنین بوی نامطبوع به دلیل پراکندگی زباله در محیط را به حد اقل خود میرساند. کیسه زباله ها بصورت شفاف و همچنین رنگی تولید میشوند که عمولا نوع رنگی آن از طرفداران بیشتری برخوردار است زیرا کیسه زباله های رنگی میزان دید محتویات داخل کیسه را به حد اقل خود میرسانند اما کیسه های شفاف تمام محتویات را به خوبی نمایان میکنند که جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورد و همچنین باعث جلب حیوانات خیابانی به خود و در نهایت پاره شدن و متلاشی شدن زباله ها میشود.

تولید کیسه زباله

موادی که در تولید کیسه زباله مورد استفاده قرار میگیرند در دوام و افزایش قدرت کششی آن بسیار تاثیرگذار هستند. پاره شدن کیسه زباله بخصوص از قسمت انتهایی یکی از مشکلات آنها میباشد. پاره شدن کیسه های زباله به دو عامل بستگی دارد که یکی مواد به کار رفته در ساخت  و تولید میباشد و عامل دیگر نیز مربوط به کیفیت پایین دستگاه های تولید کیسه میباشد. شرکت سبزپلاست برای تولید کیسه های زباله همواره بهترین و با کیفیت ترین مواد را به کار برده است که باعث افزایش دوام کیسه ها و همچنین افزایش قدرت کششی ها آنها شده است. تا کنون هیچ یک از  کیسه زباله های تولید شده در این شرکت با مشکلاتی نظیر پارگی و همچنین تغییر حالت به علت فشار زیاد مواجه نشده اند.

مرکز فروش کیسه زباله در تهران

شرکت سبزپلاست یک مرکز فروش کیسه زباله در تهران میباشد که کلیه محصولات موجود در این فروشگاه نیز همگی از تولیدات این شرکت هستند و برای تولید این محصولات نیز از بهترین و مرغوبترین مواد استفاده شده است.  این مرکز فروش کیسه زباله در تهران همچنین قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است و در صورت نیاز میتوانید با یک تماس سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :