09123777763 - 02156572479

کیسه نایلون

کیسه نایلون از جمله انواع  محصولات هم خانواده نایلون ها میباشد که در فروشگاه ها و همچنین سوپرمارکت ها کاربرد بسیار زیادی دارد. کیسه نایلون به طور کلی در دو نوع متفاوت تولید و عرضه میشود که یک نوع از آن دسته دار و نوعی دیگر بدون دسته است. کیسه نایلون دسته دار به دلیل اینکه از قابلیت حمل آسان برخوردار است کاربرد بسیار زیادی در فروشگاه ها دارد. کیسه نایلون از مواد خاصی تولید میشود که مقاومت کششی انرا تا حد زیادی افزایش میدهد و از پاره شدن آن با قرار دادن محصولات سنگین نیز تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد. این کیسه نایلونها حتی میتوانند تا ده ها کیلو وزن را بدون آنکه پاره شده و یا بافت آنها تغییر شکل دهد به خوبی تحمل کنند.

تولید کیسه نایلون

برای تولید کیسه نایلون از مواد مختلفی استفاده میشود که این مواد از قدرت کششی و همچنین مقاومت بالایی برخوردار هستند. تولید کیسه نایلون بصورت رنگی نیز انجام میشود. با توجه به نیاز فروشگاه ها به نایلون های رنگی بسیاری از تولید کنندگان انوع نایلون های رنگی را تولید و بفروش میرسانند. حتی امکان تولید نایلون با طرح دلخواه نیز وجود دارد و میتوان طرح، رنگ، آرم، لوگو و محتوای دلخواه را بر روی کیسه چاپ نمود.

مرکز فروش کیسه نایلون در تهران

شرکت سبزپلاست یکی از شرکت هایی است که سالها بعنوان بهترین مرکز فروش کیسه نایلون در تهران فعالیت خود را آغاز نموده و  از معدود شرکت هایی نیز میباشد که قیمت محصولات خود را کاملا منصفانه و مناسب در نظر گرفته است. این مرکز فروش کیسه نایلون در تهران امکان خرید غیر حضوری را نیز برای افرادی که امکان خرید حضوری برای آنها وجود ندارد را نیز فراهم آورده است و میتوانید با یک تماس با کارشناسان شرکت ابتدا اطلاعات لازم را دریافت کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :