09123777763 - 02156572479

کیسه نایلون حبابدار

حمل وسایلی که شکننده هستند یکی از مشکلاتی است که در اسباب کشی ها و یا جابجایی های درون و برون سازمانی رخ میدهد. برای جلوگیری از شکستن و از بین رفتن وسایل معمولا از کیسه نایلون حباب دار  استفاده میشود. البته از این نوع کیسه در بسته بندی محصولات شکستنی نیز استفاده میشود و کاربرد اصلی آن بسته بندی محصولات آسیب پذیر در برابر ضربه است. کیسه نایلون حبابدار همانطور که از نامش نیز پیداست  حباب هایی بر روی خود دارد که این حباب ها  اصلی ترین وظیفه  را در جلوگیری  از ضربه بر عهده دارند. کیسه های نایلون حبابدار در ابعاد مختلفی تولید میشوند که متناسب با درخواست کارفرما و مشتری تولید میشوند. همانطور که میدانید سایز تمامی کالاهای تولید شده در یک مجموعه تولیدی یکسان نیست که همین موضوع باعث شده تا کیسه هایی در سایزهای مختلف تولید و عرضه شود. از کیسه نایلون حبابدار به عنوان یک عایق بسیار مناسب نیز استفاده میشود.

تولید کیسه نایلون حبابدار

انواع مختلفی از کیسه نایلون حبابدار تولید میشود که برخی از این کیسه ها ۲ بعدی، برخی ۳ بعدی و همچنین نسبت به نیاز کارفرما در انواع ضد الکتریسیته و با قابلیت بسته شدن مجدد نیز تولید میشوند. شرکت سبزپلاست از شرکتهای فعال در کشور میباشد که در زمینه تولید کیسه نایلون حبابدار فعالیت میکند و تا کنون نیز کیسه های نایلونی زیادی را در ابعاد مختلف تولید و عرضه نموده است.

مرکز فروش کیسه نایلون حبابدار در تهران

یکی از معتبرترین و منصف ترین مزکز فروش کیسه نایلون حبابدار در تهران که از قدیمی ترین مراکز نیز محسوب میشود شرکت سبزپلاست میباشد. شرکت سبزپلاست یک مرکز فروش کیسه نایلون حبابدار در تهران است که برای تولید این محصول و دیگر محصولات خود تنها از مواد درجه یک و مرغوب بهره میبرد که میزان اسیب پذیری کالا را تا حد زیادی کاهش می دهد و همچنین مدتی زمانی که حباب ها تحت فشار می توانند دوام بیاورند نیز تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :